Lokalizacja uszkodzeń w sieciach kablowych przy użyciu reflektometru RM-20 - ELMIER
 

" Reflektometr kablowy RM-20, zbudowany w oparciu o nowoczesne podzespoły renomowanych firm światowych, jest jednym z trzech przyrządów pomiarowych produkowanych przez firmę ELMIER przeznaczonych do badania instalacji kablowych. Dwa pozosta³e to: M-27AV łączący w sobie funkcje miernika poziomu sygnału w.cz., analizatora widma i generatora znaczników oraz G-27 generujący sygnałw oraz G-27 kanału zwrotnego od 5 MHz do 65 MHz."

zobacz

    Zestaw przyrządów firmy ELMIER do pomiarów kanału zwrotnego

 

" Kanał zwrotny w sieciach kablowych stwarza wiele problemów i dlatego też zastosowanie specjalnie zaprojektowanego zestawu przyrządów do badań tego kanału przyśpiesza albo wręcz umożliwia testowanie instalacji w paśmie częstotliwości od 5 MHz do 65 MHz."

zobacz

    Pomiar sygnałów w.cz. w instalacjach kablowych miernikiem M-27 AV - ELMIER

 

" Miernik M-27AV jest następcą dobrze znanego na naszym rynku miernika poziomu sygnału M-07. To jeden z trzech mierników nowej generacji, które są produkowane przez firmę ELMIER i są w sprzedaży od 2002r. Dwa pozostałe to reflektometr kablowy RM-20 do badań i testowania linii kablowych oraz generator kanału zwrotnego G-27 do generowania sygnału w zakresie od 5MHz do 65MHz. Do pomiarów sygnałów satelitarnej telewizji analogowej i cyfrowej (od 920MHz do 2150MHz) oferujemy przenośny miernik S-20 z funkcją analizatora widma produkowany w firmie UNAOHM, z którą firma ELMIER współpracuje."

zobacz