Wzmacniacz – rozdzielacz sygnałów RGB WZ-12

- WZ-12 jest wysokiej jakości wzmacniaczem analogowych sygnałów wizyjnych RGB do systemów o rozdzielczościach VGA i XGA. Posiada on jedno gniazdo wejściowe i dwa gniazda wyjściowe. Szerokie pasmo przenoszonych częstotliwości pozwala na zastosowanie wzmacniacza przy rozdzielczościach do 1600x1200.
- Głównym zastosowaniem wzmacniacza WZ-12 jest buforowanie i rozdzielanie sygnałów RGB w lokalnych lub rozległych systemach prezentacji danych, gdzie sygnały z wyjść wzmacniacza dostarczane są do wejść projektora graficznego i monitora osoby prowadzącej prezentację.

 /zobacz oryginał/ /instrukcja obsługi WZ-12//

  Wzmacniacz – rozdzielacz sygnałów RGB WZ-12R

- WZ-12R jest wysokiej jakości wzmacniaczem analogowych sygnałów wizyjnych RGB do systemów o rozdzielczościach VGA i XGA. Posiada on jedno gniazdo wejściowe i dwa gniazda wyjściowe. Szerokie pasmo przenoszonych częstotliwości pozwala na zastosowanie wzmacniacza przy rozdzielczościach do 1600x1200.
- Urządzenie posiada współbieżną dla obu wyjść regulację wzmocnienia i kształtowaną charakterystykę częstotliwościową.
- Głównym zastosowaniem wzmacniacza WZ-12R jest buforowanie i rozdzielanie sygnałów RGB w lokalnych lub rozległych systemach prezentacji danych, gdzie sygnały z wyjść wzmacniacza dostarczane są do wejść projektora graficznego i monitora osoby prowadzącej prezentację.

 /zobacz oryginał/instrukcja obsługi WZ-12R/